O nas

Naturalnie z Podlasia - Browar w zgodzie z naturą

Pomysł założenia małego browaru rzemieślniczego narodził się w naszych głowach i sercach w 2014 roku, po ponad 10 latach eksperymentowania w domu i uczenia się sztuki warzenia. Z czasem stało się to pasją.

Browar wyposażony jest w warzelnie w stylu niemieckim, czyli kadź zacierno-filtracyjną, kadź warzelną z whirpoolem oraz zbiornik wody gorącej. Wszystkie kadzie posiadają niezależny system ogrzewania parowego, co gwarantuje równomierny rozkład temperatur. 

Piwo warzymy metodami tradycyjnymi, praktycznie bez udziału automatyki. Stosujemy infuzyjne oraz sterowane temperaturowo metody zacierania. Gotowe piwo jest butelkowane oraz rozlewane w KEGI.

Jesteśmy również zaangażowani w działania na rzecz ochrony środowiska, w tym w promowanie zrównoważonego rozwoju i zachowania tradycyjnego charakteru naszego regionu. Staramy się również wspierać lokalny biznes i  społeczność, biorąc udział w  cyklicznych imprezach i wydarzeniach, które mają na celu zachęcanie ludzi do korzystania z naszych produktów.

Główny Piwowar – Sławomir Ignatiuk

Cenimy przyjaźń

W naszym browarze często gościmy najlepszych specjalistów z branży, z którymi wspólnie warzymy piwo. Dzięki takiej kooperacji do naszej oferty wprowadzamy nowe pomysły i tworzymy unikalne i wyjątkowe piwa.

Marcin Chmielarz Kociokwik Tv

Nagrody i wyróżnienia

Zawsze jest nam miło, gdy niezależni eksperci doceniają wyniki naszej pracy. Jednak najważniejszym wyznacznikiem zawsze były, są i będą opinie naszych klientów. To dla was pracujemy każdego dnia by tworzyć jak najlepsze krafty!

Polecam piwa z Browaru Białego, moim ulubionym jest Złota Pszenica. Ma ono delikatny, lekko słodki posmak i jest bardzo aromatyczne.

Jacek

Jeśli szukasz kraftowego dobrego piwa z lokalnego Browaru to dobrze trafiłeś. Porter z trawą żubrową - coś świetnego.

Kamil

Piwa w stylu angielskim to coś innego na rynku. Mają idealny balans słodyczy i goryczki. Do tego są aromatyczne i mają delikatny smak.

Maciek

Chcesz dołączyć?

Jesteśmy otwarci na współpracę. Jeżeli chcesz mieć w swoim asortymencie bardzo dobre kraftowe piwo to zapraszamy do kontaktu.
Oferujemy indywidualne warunki i partnerską umowę!

15 lat doświadczenia

Doskonała jakość

Szybka dystrybucja

Pomoc na każdym etapie

Scroll to Top